pic pic pic pic pic

O nás

Zajistíme získání Průkazu energetické náročnosti budovy - Energetického štítku pro vaší nemovitost po celé ČR

  • Zajistíme technické posouzení a zaměření objektů pro zpracování průkazu po celé ČR
  • Zpracování průkazu certifikovanou osobou s garancí objektivity kvality
  • Rychlý a přehledný servis do několika hodin od objednávky klientem
  • Spolupráci s odborníky, odhadci nemovitostí, stavebními techniky

Jsme dynamicky se rozvíjející společnost, které se pohybuje na trhu s realitami již 10 let. V rámci svých služeb zajišťujeme zpracování energetických průkazů certifikovanou osobou.

Spolupracujeme pouze s energetickými auditory a autorizovanými osobami určenými zvláštním právním předpisem v oborech pozemní stavby, technologická zařízení staveb a technika prostředí staveb.

Chcete prodat nebo pronajmout svůj dům nebo byt? Od 1. ledna 2013 jsou vlastníci budov a bytových jednotek povinni označit své nemovitosti energetickým štítkem a nechat vypracovat energetický audit, který je součástí průkazu energetické náročnosti budovy neboli PENB. Tato povinnost vyplývá z novely č. 406/2000 Sb. zákonem č. 318/2012 Sb. o hospodaření energií tzv. energetický zákonEnergetický průkaz Vám profesionálně zpracujeme. Naši odborníci navštíví váš dům a posoudí jeho stav. V případě, že nemáte projektovou dokumentaci, zjistí si sami veškeré potřebné údaje k vypracování energetického štítku. Spolupracujeme s energetickými specialisty, kteří působí v celé České republice. Každý den necháme posoudit desítky nemovitostí pro energetický průkaz budovy.

Vyhledávání

Od 1.1.2013

Bude vlastník domu povinen doložit PENB ke kupní smlouvě také u objektů s plochoou větší než 50 m2.

Energetický štítek - PENB

PENB- Průkaz energetické náročnosti budovy - obsahuje protokol prokazující energetickou náročnost budovy a její grafické znázornění. Klasifikace energetické náročnosti budovy je rozdělena do klasifikačních tříd A až G, kde jsou také určeny jejich hranice.